PŘÍKLADY POUŽITÍ – PROGUARD NABÍZÍ OPTIMÁLNÍ 24/7 OCHRANU V MNOHA SITUACÍCH

STAVEBNINY A PROJEKTY INFRASTRUKTURY

Staveniště i veřejná zařízení jsou často vystavena krádežím a vandalismu. Škody mají za následek enormní náklady, kromě zpoždění při postupu stavby a nutných opravných opatřeních i náklady na nové pořízení. PROGUARD je mobilní a spolehlivě monitoruje ohrožené prostory a místnosti.

PRŮMYSLOVÁ ZAŘÍZENÍ

PROGUARD se používá k ochraně různých průmyslových zařízení v různých sektorech. Vloupání a poškození totiž mohou vážně narušit výrobní a prodejní procesy. Pomocí PROGUARD můžete zabránit takovým incidentům, které poškozují podnikání. Jednoduše se ozvěte. Naše odbornost zahrnuje i petrochemická zařízení.

ENERGETICKÝ PRŮMYSL

Energetické elektrárny, jako jsou elektrárny a trafostanice, jsou považovány za extrémně rizikové. Zabezpečení těchto zařízení trvalým sledovacím systémem, jako je PROGUARD, je účinným ochranným opatřením a také povinným pro provozovatele.

VĚTRNÉ A SOLÁRNÍ PARKY

Bohužel krádeže kabelů, nářadí a paliva jsou ve větrných parcích velmi časté. Tyto krádeže často vedou k druhotnému poškození dílů, které je obtížné získat, a dokonce vedou k odstavení staveniště nebo závodu. Odstávky jeřábu, zpožděné termíny dokončení a snížená odměna za dodávky s sebou nesou vysoká rizika. Trvalý dohled s PROGUARD se rychle vyplatí.

SKLADOVÁNÍ A RECYKLACE

Potřebujete dočasně uskladnit cenné zboží ve vašem skladovém prostoru? Potřebovali jste si v krátké době pronajmout externí, nezabezpečené skladovací prostory? PROGUARD umožňuje flexibilní využití komplexního zabezpečovacího systému. Máme bohaté zkušenosti se zabezpečením dočasných stání motorových vozidel i recyklačních ploch s cílem zabránit např. krádež mědi.

PŘÍSTAVNÍ LOGISTIKA

Úložné prostory v přístavech jsou přístupné po zemi nebo po vodě a jsou extrémně náchylné ke krádežím a vandalismu. Máte dočasně skladem velké množství kvalitního nebo dokonce luxusního zboží? PROGUARD umožňuje rychle a efektivně uložit vaše zboží v oblasti přístavu.

SLEDOVÁNÍ VOLNÝCH MÍST

Komplexní osobní monitoring prázdných nemovitostí nestačí. Zde obvykle dochází k poškození a zničení, které snižuje hodnotu. PROGUARD tento problém řeší a střeží prázdné objekty efektivně a levně.

HLAVNÍ UDÁLOSTI

Na akcích s mnoha lidmi je vyžadováno vysoce profesionální řízení bezpečnosti. Pořadatelé odpovídají za ochranu svých návštěvníků a účastníků. PROGUARD má dokonalé řešení pro dohled a řízení návštěvníků akcí a také pro ochranu nákladných světelných a zvukových systémů.

PRODEJCI AUT

Prodejci automobilů také kladou velký důraz na video sledování, zejména pokud jde o ochranu jejich vozového parku před krádežemi. Airbagy, multimediální systémy, drahé náhradní díly a mnoho dalších věcí jsou považovány za cenné zboží. Ať už se jedná o obchod s novými nebo ojetými vozy – PROGUARD chrání parkovací místa, která jsou špatně viditelná ve dne i v noci.

ZEMĚDĚLSKÝ SEKTOR

Míra krádeží a vloupání se dokonce zvyšuje v zemědělských podnicích a velkých zařízeních. Drahé chemikálie, jako jsou pesticidy, palivo, stroje a cenné nástroje, přitahují pozornost, protože jsou atraktivním zbožím. V tomto případě se použití PROGUARD také osvědčilo jako spolehlivé bezpečnostní opatření.