PROGUARD Solar

ENERGETICKY SOBĚSTAČNÁ VARIANTA SYSTÉMU PROGUARD Mini

PROGUARD Solar je energeticky soběstačným řešením pro odlehlé oblasti bez možnosti připojení elektrického proudu. Systém je napájený hybridně s použitím solárních článků a malých větrných elektráren, které dobíjejí záložní baterie.

Stejně jako PROGUARD Mini je i PROGUARD Solar řešením pro zabezpečení menších a středně velkých členitých ploch s důrazem na úsporu nákladů bez obětování kvality.

PROGUARD Mini se s výškou 3,5m vyznačuje zejména kompaktním designem a modulární strukturou, která umožňuje efektivní zabezpečení středně velké, nebo i několika menších členitých ploch, které jsou od sebe oddělené překážkami a terénními nerovnostmi.

Systém lze rychle a snadno rozebrat a během několika minut jej lze použít v jakémkoli prostředí. Pozorovací úhly kamer 100 – 360° zajišťují dokonalé vidění a inteligentní analýzu obrazu s dosahem až 50 metrů.

PROGUARD Solar standardně obsahuje 1x ultra-senzitivní 5Mpx kameru, IP reproduktor, 2x varovné LED světlomety, 1x výstražný modrý maják. PRO GUARD Mini navíc umožňuje modulární připojení až čtyř přídavných kamer nebo dalších Mini věží v jeden celek.

 

ŘEŠENÍ PRO MONITOROVÁNÍ NAPÁJENÍ

Reakční řetěz

NEPŘETRŽITÉ MONITOROVÁNÍ, OKAMŽITÉ ODSTRAŠENÍ A EFEKTIVNÍ ZÁSAH

  1.  Ultra-senzitivní kamery v kombinaci s infračervenými reflektory zajišťují ostrou viditelnost ve dne i v noci.
  2. Detekce pohybu a poplach spouštěný inteligentní analýzou videa, okamžitý přenos obrazu do poplachového centra a rozsvícení reflektorů s viditelným světlem a modrých majáků. 
  3. Přímé oslovení pachatele pomocí aktivního reproduktoru a akustického tlaku 120 dB.
  4. Okamžitý výjezd zásahové jednotky a vyrozumění příslušné policejní služebny s video asistovanou kontrolou zásahových složek. Veškeré záznamy archivovány pro důkazní řízení!

Příklady detekce

Reakční čas

Zatímco doba odezvy na upozornění policie na tradičních poplašných systémech PCO může trvat až 25 minut, dohledové centrum PROGUARD reaguje na spolehlivé video v reálném čase, aby byla zajištěna rychlá reakce zásahové jednotky nebo policie, které na dálku informuje o aktuální pozici pachatele.

V 99% procentech případů však stačí promluvení do scény operátorem k tomu, aby pachateli bylo jasné, že je prozrazen a ještě nahráván na video, a je na čase všeho nechat a „vzít nohy na ramena“.

EKOLOGICKÁ VÝROBA ELEKTRICKÉ ENERGIE POMOCÍ FOTOVOLTAIKY A VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY

  • Systém hybridně napájený solárním panelem a větrnou turbínou, dodává energii mimo síť po celé měsíce – bez jakéhokoli zásahu uživatele.
  • Díky nehlučnému procesu výroby energie šetrnému k životnímu prostředí můžeme systém použít i v přírodních rezervacích i hustě osídlených oblastech.
  • S integrovanými vysokokapacitními trakčními bateriemi vydrží systém fungovat nepřetržitě od března do října. V Zimních měsících jezdí naši technici baterie měnit zhruba 1x za dva týdny.

  • Stav zálozních baterií je stejně jako funkčnost celého nášeho systému neustále monitorován na dálku. Vždy tedy víme o stavu nabití našich baterií a funkčnosti celého systému, čímž dáváme našim zákazníkům jistotu, že jejich prostory jsou neustále střeženy.